Piletiinfo

 

Sõru Jazz XII toimub 13.-16. juunil. Festivali pass ja päevapiletid on müügil PILETILEVIS ja kohapeal – eelmüügis on festivalipass ja päevapiletid soodsamad kui kohapeal. Festivali pass tagab neljal festivalipäeval sissepääsu kõigile kontsertidele. Festivali päevapilet tagab sissepääsu vastava päeva kõigile kontsertidele. Kuni 14. aastased lapsed (k.a) pääsevad kontsertidele tasuta.

Kui on grupp muusikahuvilisi (alates 12 kuulajast), siis palun kirjutage pille.lukin@gmail.com.

Eesti Draamateatri etendus “Kontrabass” on 11. ja 12. juunil Käina kultuurikeskuses. Etenduse piletid hindadega 16€ ja 20€ on müügil teatri kassas ja kodulehel. Sõru Jazzi festivalipass etendusel ei kehti.

 

Asukoht

 

Festival toimub 13. juunil Orjaku sadama külamajas ning 14.-16. juunil Sõru sadama paadikuuris. Vaata asukohti suuremalt kaardilt.Kohapeal on võimalik telkida, lisaks soovitame järgmisi majutuskohti: Kassari PuhkekeskusHotell LiiliaLõokese hotell. Ülevaate majutusvõimalustest annab ka Hiiumaa koduleht.

Festivali külastajad saavad passi või päevapileti ettenäitamisel külastada Sõru muuseumi püsinäitust soodushinnaga 1 euro (tavahind 2 eurot). Lapsed saavad muuseumi külastada tasuta.

 

hiiumaa-2