Sõru Jazz - kogupere jazzipidu Hiiumaal - toimub tänavu 14.-17. juunil!

Sõru Jazz toimub juba 11. korda ning ei näita väsimuse märke, vastupidi, see on suvesündmus, mida ootavad nii hea muusikamaitsega publik kui Eesti säravaimad jazzartistid. Just Eesti jazzile keskenduv neljapäevane festival on arvatavasti üks õdusamaid ning soojemaid üritusi suves, isegi, kui suvi kipub olema jahe! Sõru paadikuuris on nii kirge kui romantikat!

Esinejaid igale maitsele mahedast jazzist bluusi, rokini välja, intiimsematest koosseisudest big-bandini! Tasasemast akustilisest muusikast energiliste-elektriliste valjemate väljendusteni. Lavale astuvad nii nooremad tegijad kui kogenud tuntud jazzmuusikud.

Sõrul Jazzil saate parima pildi hetke eredamatest koosseisudest ja artistidest. Weekend Guitar Trio, Kadri Voorand, Raivo Tafenau, Jaak Sooäär, Peedu Kass, Maria Faust, Erki Pärnoja, Hedvig Hanson, Tõnu Naissoo, Andre Maaker, Tanel Ruben, Kirke Karja, Elletuse ja mitmed teised eredad artistid kannavad ette oma parimad kavad. Kummardus tehakse nii Etta James’ile kui Jimi Hendrixile nende juubeliaastal. Kontserdid toimuvad Sõru paadikuuris, Orjaku külamajas, Emmaste kirikus.

Lisaks muusikale pakub loodushuvilistele varahommikunautijatele linnulaulumatka RMK. Lastele on avatud lastenurk, kus võimalik tegutseda, teha näomaalinguid ning kavas on muusikalised üllatused neilegi! Muusikast saab kõrva puhata ning toredate inimestega suhelda paadikuurist väljas, nautides einet ning kuulates kajakaid sillerdava mere kohal. Olge kohal!

Sõru Jazz 2018 tänab:

Kultuuriministeerium
Kultuurkapital
Hiiumaa vald
Saku ÕT
Alexela
Kapitel
Natura Park
NOBE
Hiiu Kalur
Euronics
Harmet
RMK
CF&S
Industry62
AA Uksed
Selver
M ja P Nurst
Kihnu Veeteed
Altia Eesti
Farmi & Rannarootsi
Vileda
Kinnistu
PereOptika
Continental Moda
Kassari Puhkekeskus
Erply
Jazz Pesulad
Powerhouse
Premia
Data Print
Soundhouse
Topauto
Arco Transport
Kassari Kultuurineljapäevad
Serireklaam
K-Print
Refleks