Festivali passid ja päevapiletid on müügil PILETILEVIS

 

Tuletorni Kontsert toimub tänavu 27.-28. juulil Rannapungerja jõe ääres!

Tuletorni Kontserti päevapileti hind kõigile külastajatele on 12 € ning kahe päeva pilet 22 €. Kuni 14. aastased lapsed (k.a) pääsevad kontsertidele tasuta. Kui on grupp muusikahuvilisi (alates 12 kuulajast), siis palun kirjutage pille.lukin@gmail.com.

Kontserdiala avatakse 1 tund enne kontsertide algust.Vaata Tuletorni Kontserti asukohta suuremalt kaardilt.

Kanuumatk Rannapungerja jõel

 

Rannapungerja ja tema lisajõed olid Kirde-Eesti olulised palgiparvetusjõed: neid veesooni mööda toodi sügavatest laantest välja talvel ülestöötatud metsamaterjal. Täna on Rannapungerja jõgi pigem koht, kus puhata ja nautida. Jõgi pakub rõõmu ja silmailu nii kalameestele, suvitajatele kui veematkajatele. Meie kanuumatkale lisavad vürtsi retkejuhi pajatused külalugudest.

Matkale kogunemine kell 10.00 Rannapungerjal Tuletorni Kontserdi sissepääsu juures. Transpordiga sõidetakse kanuumatka alguspunkti Jaruska silla juurde. Kanuumatka marsruut kulgeb Jaruska silla juurest, Lemmaku külast Rannapungerjale. Kokku läbitakse 1,5-2 tunniga ca 7,5 km.

Retkele on vajalik eelregistreerimine. Eelregistreerimine ja täpsem info tel. 5141692 või e-postil ingrid@matkaklubi.ee. Pilet 20€, pilet Tuletorni Kontserdi külastajale 15 €, kuni 12. aastastele lastele 5€. Rühma maksimaalne suurus 21 inimest.

 

Majutusvõimalused

 

Kohapeal on võimalik telkida, vaata lisa: Rannapungerja Puhkeala. Ülevaate majutusvõimalustest annab ka Peipsiveere koduleht. Vaata ka Matsu talu ja Peipsi Lained.