Tule Tuletorni kontsertidele 26. ja 27. juulil!

 

Peipsi järve suubuva Rannapungerja jõe ääres toimub juba kümnendat aastat kahepäevane Tuletorni muusikafestival, kus tegevust leiab kogu perele ning muusikat igale maitsele! Lisaks muusikale pakutakse maitsemeeltele ka soojusega valmistatud toitu, lapsed saavad meisterdada, lasta endale teha näomaalinguid ning vabas looduses gepardi, ämblikmehe või tuletorniprintsessina ringi joosta ning lõputult jäätist süüa! Juubeli puhul pakutakse esimestele tulijatele piduliku puhkpillimuusika saatel vahuveini!

Muusikat kuuleb eripalgelist – meeskoorist ja bigbandist kuni rokiklassikani, tuntumatest tegijatest esinevad Rein Rannap, Vaiko Eplik, Ott Lepland, Robert Linna ning legendaarsed ansamblid Mahavaok ja Radar. Meeleolujazzi, poppi, bluusi, rokki ja mis peamine, mõnusat olemist südasuvises ajas, Peipsi lainete rütmis!
Programmi koostaja ning artistide tutvustaja on teenekas näitleja, kirglik muusikasõber ning Ida-Virumaal kodukandimees, Guido Kangur. Tuletorni kontserdid kutsuvad kõiki, lapsi, vanemaid, vanavanemaid, sugulasi, sõpru, tuttavaid – see on kui üks suur rõõmus suguvõsakokkutulek koos hea muusikaga!

Tuletorni Kontsert 2019 tänab:

Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond: Euroopa investeeringud maapiirkondadesse.
Leader Eesti

Alutaguse vald

Peipsi-Alutaguse Koostöökoda

Alexela
Kapitel
NOBE
Euronics
Ehitustrust
Farmi & Rannarootsi
CF&S
Selver
Kinnistu
Metricus
Vileda
H. Tomson Transport
Powerhouse
Data Print
Jazz pesulad
Saku ÕT
Altia Eesti
Premia
Maxime Trijol
Magissa Lastetelk
Osvald Catering
Soundhouse
K-Print
Serireklaam
Refleks